Команда Twitter запустила новий веб-сервіс

admin Новини інтернету

Команда Twitter запустила новий веб-сервісСпівзасновники Twitter Еван Вільямс (Evan Williams) і Біз Стоун (Biz Stone) запустили проект Medium.com.

Новий сервіс також дозволить користувачам спілкуватися один з одним, але контент в ньому буде групуватися тематично. «Публікувати повідомлення на Medium це елегантний і простий спосіб висловитися, не обтяжуючи себе створенням блогу чи турботами про розміри аудиторії», - йдеться в офіційній заяві на сайті проекту.

Для написання повідомлень сервіс пропонує використовувати кілька шаблонів, а сам контент сайту буде групуватися в «колекції». Користувачі зможуть також додавати фотографії, оцінювати пости, які будуть ранжовані за рейтингом. В даний момент вже створено кілька колекцій: Been There. Loved That. ("Був. Сподобалося."), Look What I Made ("Подивіться, що я зробив"), The Writer's Room ("Кімната письменника") і The Obvious Collection ("Колекція очевидного").

Переглядати колекції та оцінювати їх може будь-який користувач Twitter, підключивши додаток Medium до свого аккаунту на сервісі мікроблогів, проте додавати записи та фотографії в проект поки може тільки обмежена група людей, які отримали запрошення.

Відзначимо також, що у Twitter також є сервіс stories.twitter.com, на якому публікуються розповіді користувачів сервісу про те, як мікроблоги допомогли їм в житті.