Космонавти МКС проведуть відеоконференцію в Google+ з космосу

admin Новини інтернету

Космонавти МКС проведуть відеоконференцію в Google+ з космосу22 лютого космонавти МКС дадуть відповіді на запитання користувачів у відеочаті соцмережі Google+.

Космонавти Кевін Форд (Kevin Ford), Том Маршберн (Tom Marshburn) і Кріс Хедфілд (Chris Hadfield) відповідатимуть як на заздалегідь записані відео-питання, так і на текстові запитання в реальному часі, повідомляється в прес-релізі NASA.

Щоб поспілкуватися з космонавтами МКС, потрібно записати відео тривалістю не більше 30 секунд, до 12 лютого завантажити його на YouTube, супроводивши його хештегом #askAstro. Відправник повинен представитися і вказати країну свого проживання перед тим, як поставити запитання.

Таким же хештегом потрібно буде супроводжувати текстові питання в Google+, а також в Twitter і Facebook. Їх можна буде задати безпосередньо 22 лютого.

Відеочат Google дає можливість брати участь у відеоконференції 10 користувачам одночасно. Решта зможуть стежити за відеочатом в прямому ефірі на сторінці NASA в Google+ або на TV-каналі космічного агентства на YouTube.