Леді Гага стала найпопулярнішою персоною «Твіттера»

admin Новини інтернету

Леді Гага стала найпопулярнішою персоною «Твіттера»Американській виконавиці Леді Газі першій вдалося набрати 20 млн підписників в Twitter

Поріг в 20 млн підписників мікроблог співачки подолав в суботу 3 березня, повідомляє Mashable. Брітні Спірс (Britney Spears), яка встановила свій рекорд у серпні 2010 року, зараз відстає від Гаги приблизно на 6,5 млн фоловерів. Після того, як Леді Газі вдалося обійти менш щасливих Спірс, вона стала іменувати себе «Королевою Twitter».

Леді Гага (lady Gaga) підкреслює, що веде свій мікроблог самостійно, розміщуючи в ньому ексклюзивні фотографії та оголошуючи про майбутні заходи. За аккаунт Брітні Спірс відповідає її команда, однак іноді в ньому з'являються і особисті твіти.

Якщо вважати, що в середньому зірки отримують на рекламу в своїх мікроблогах приблизно $ 0,0012 за фолловерів, то зараз Леді Гага, розмістивши один рекламний твіт, може заробити $ 24 тис.

Леді Гага дуже активна і часто зустрічається в новинах інтернету. Так, число її прихильників на Facebook склало 48,8 млн. У лютому співачка представила соцмережу для своїх фанатів під назвою «Маленькі монстри» (LittleMonsters).

Примітно, що п'ятірка найпопулярніших особистостей в Twitter - музиканти. Друге місце в топі займає Джастін Бібер (Justin Bieber) (18 млн фоловерів), потім слідує Кеті Перрі (Katy Perry) (15700000), Шакіра (Shakira) (14500000) і Ріанна (Rihanna) (14, 4 млн).