LG відкриває «хмарний» сервіс для зберігання медіаконтенту

admin Новини інтернету

LG відкриває «хмарний» сервіс для зберігання медіаконтентуКомпанія LG Electronics починає бета-тестування власної онлайнової служби, призначеної для зберігання і синхронізації мультимедійних даних.

Для взаємодії з «хмарним» сервісом LG Cloud необхідно завантажити спеціальний клієнтський додаток. Працювати зі службою можна за допомогою персональних комп'ютерів, Android смартфонів і «розумних» телевізорів з інтернет-підключенням.

Особливість LG Cloud - система Real-time Streaming Transcoding, призначена для перекодування медіафайлів під пристрої різних типів. Користувачам не потрібно піклуватися про встановлення кодеків і конвертерів; дані, оброблені в мережевій «хмарі», передаються споживачеві в потоковому режимі.

Нова служба підтримує 3D-контент. Для завантаження файлів на сервера в Інтернеті може використовуватися мобільний 3G-зв'язок. LG зазначає, що сервіс характеризується мінімальними затримками при синхронізації і доставці інформації.

У LG Cloud буде безкоштовна і платна версії. Обсяг доступного користувачам дискового простору і розцінки на преміум-послуги LG обіцяє розкрити пізніше - у міру доступності у різних країнах.