Likealittle замінить Facebook?

admin Новини інтернету

Likealittle - ресурс для онлайн-фліртуШтати стрімкими темпами підкорює нова соціальна мережа - Likealittle. За 6 тижнів цей проект зібрав 20 мільйонів переглядів сторінок, і ризикує стати новою «бомбою» серед вебдванольних ресурсів, повідомляє TechCrunch.

Likealittle - анонімний ресурс для онлайн-флірту, що відрізняється від традиційних сайтів знайомств або соціальних мереж своєю навмисною анонімністю. Для спілкування з іншими користувачами, відвідувачам присвоюють назви фруктів, причому кожній гілці - свій плід. Виглядає це досить дивно і кумедно: мандарин з університету Луїзіани повідомляє, що йому подобається брюнетка зі скейтбордом з його кампуса, яка спочатку була з коротким волоссям, а потім відростила косу - а томат відповідає, що мова йде, швидше за все, про двох близнючок.

Зараз творці Likealittle шукають розробників мобільних додатків, оптимізатора, системного адміністратора - загалом, багатьох людей, яких звичайно знаходять ще до запуску. Схоже, ніхто просто не очікував такої популярності від жартівливого проекту для анонімного флірту: його «індекс віральності» вище, ніж у Facebook в перші після запуску дні, до ресурсу підключилися близько 50 кампусів (реєстрація можлива тільки за допомогою студентських адрес електронної пошти), щодня користувачі проглядають більше 1 млн сторінок.(Цікава новина -Україна зайняла 36 місце в світі за якістю швидкісного інтернету)

Автори анонімної соціалки - Еван Рис, Прасанна Санкаранараянан і шуб Мітальов - вчаться у Стенфорді. Експерти вбачають у цьому гарний знак: один проект, створений у студентському кампусі - Facebook - як-то раз уже підкорив світ. Тепер, можливо, прийшов час нових звершень.

Варто відзначити, що, якщо Likealittle і прийде на зміну Facebook, то популярності він доб'ється багато в чому завдяки дітищу Цукерберга. Наприклад, в анонімну соціальну мережу можуть почати збігатися люди, яких дістала тотальне стеження і тонни даних, які зберігають про них добрі усміхнені хлопці.