Luminate зробить ілюстрації в Інтернеті інтерактивними

admin Новини інтернету

Компанія LuminateКомпанія Luminate оголосила про запуск першої в світі платформи, яка дозволить імплантувати інтерактивні програми прямо в елементи зображень. Перспективна технологія спочатку пройде обкатку в мережі Hearst Magazines Digital Media.

Компанія Luminate, раніше відома як Pixazza, розробила першу в світі платформу, що дозволяє розробляти програми, інтегровані в ілюстрації. Про це пише ITProPortal.

Інтерактивні ілюстрації отримають широку область застосування в інтернеті. Зокрема, користувачі зможуть вибрати окрему частину зображення, щоб отримати інформацію про неї або поділитися знахідкою з іншими користувачами.

Можливо і комерційне використання: в ілюстрацію можна помістити інтерактивні теги або розмістити в певних її зонах рекламу. Відвідувачі сайту зможуть зробити покупку, якшо їх зацікавив фрагмент зображення.

«Ілюстративні» додатка трансформують статичні картинки в інтерактивний досвід», говорить виконавчий директор Luminate Боб Лісбон (Bob Lisbonne) в прес-релізі компанії.

Компанія оголосила про партнерство з Hearst Magazines Digital Media, завдяки якому технологія інтерактивних ілюстрацій буде випробувана в партнерській мережі HDM і електронній бібліотеці. Спочатку технологія буде обкатана на сайтах Redbookmag.com і HouseBeautiful.com.