Сайт Marijuana.com купили за 4 мільйони доларів

admin Новини інтернету

Сайт Marijuana.com купили за 4 мільйони доларівАмериканська компанія WeedMaps оголосила про придбання ресурсу Marijuana.com.

Угода відбулася 18 листопада. Передача прав на використання доменного імені та URL намічена на початок січня. Фінансові деталі операції не розголошуються, але, як стало відомо техноблогу TechCrunch, сайт зі звучною назвою обійшовся компанії в $ 4,20 млн. Втім, експерти вважають, що ця дорога покупка окупиться сповна легкістю доменного імені.

Сайт Marijuana.com являє собою інформаційний сайт з новинами про марихуану і популярним форумом. Середня кількість переглядів сторінок «трав'яного» ресурсу складає 3,5 млн сторінок на місяць. Купівля всього контенту стала частиною угоди.

Сервіс WeedMaps рік тому увійшов до складу групи компаній General Cannabis, однією з перших фірм, що працюють на ринку медичної марихуани. Сам стартап WeedMaps з'явився на світ в 2009 році. Тоді технічні ЗМІ прозвали його аналогом YELP (сайт з відгуками та рекомендаціями про заклади). Американський сервіс радить найближчі місця, де офіційно можна придбати марихуану в медичних цілях.