Microsoft знову скаржиться на піратський Ex.ua

admin Новини інтернету

Microsoft знову скаржиться на піратський Ex.uaСьогодні юридичний представник корпорації Microsoft в Україну звернувся до адміністрації скандального сайту з вимогою заблокувати сторінки, на яких викладені піратські копії програм компанії.

Як заявили в компанії, незважаючи на розслідування діяльності порталу Ex.ua українськими правоохоронними органами та на вилучення ними численних серверів компанії, на сайті знову у вільному доступі знаходяться неліцензійні копії програмного забезпечення Microsoft.

Зокрема, в «Майкрософт Україна» повідомили, що сьогодні з Ex.ua можна було завантажити контрафактні копіі Windows 7, Microsoft Office 2010, Microsoft Office 2003, Microsoft Visual Studio 2008, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2003 і Microsoft Windows Vista.

«Піратство такого масштабу не має права на існування в країні, яка прагне розвивати інноваційні галузі економіки і називає галузь розробки програмного забезпечення одним з пріоритетів державного розвитку» - сказав генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитрій Шімків.

Нагадаємо, що 31 січня міліція закрила файлообмінник ЕХ.ua за порушення прав інтелектуальної собственності. Пізніше під тиском громадськості домен ЕХ.ua був розблокований. Але на даний момент значна частина контенту недоступна.