Мобільний ВКонтакті до літа отримає рекламу

admin Новини інтернету

Мобільний ВКонтакті до літа отримає рекламуКерівництво ВКонтакті обіцяє, що, принаймні, на перших порах, рекламуватися будуть не сторонні сайти, а групи і спільноти всередині мережі. Запустити рекламу соцмережа планує влітку 2014 року.

Крім того, на цьому тижні ВКонтакті анонсувала запуск стікерів - різнокольорових картинок із зображенням різних емоцій для обміну в особистому листуванні.

Соціальна мережа ВКонтакті була створена в 2006 році випускником філологічного факультету Санкт-Петербурзького державного університету Павлом Дуровим разом з його старшим братом Миколою (фахівцем в галузі математики та програмування ) і командою розробників. Зараз мережа стала одним з популярних сайтів Рунета з щоденною аудиторією понад 50 млн осіб. 18 березня власником 51,99 % акцій компанії став інтернет - холдинг Mail.ru Group, придбавши у гендиректора Мегафона Івана Тавріна компанію Bullion Development Limited разом з належної їй 11,9996 % акцій соціальної мережі. Решта 48 % ВКонтакті належать фонду United Capital Partners.

Таврін купив акції ВКонтакті у засновника соцмережі Павла Дурова в грудні 2013 року. ЗМІ повідомили про угоду тільки в кінці січня 2014 року, тоді ж продаж частки підтвердив сам Дуров.

Раніше в соцмережі відбулися кадрові перестановки. ВКонтакті покинули Ілля та Ігор Перекопські, що займали пости віце-президента та фінансового директора соцмережі. Їх посади зайняли колишній президент видавничого дому Коммерсант Дмитро Сергєєв та Олександр Третьяков - колишній фінансовий директор Yota.

Перестановки відбулися на тлі інформації про початок з ініціативи фонду United Capital Partners аудиторської перевірки ВКонтакті. UCP звинувачує Дурова в розтраті коштів і використанні співробітників соцмережі у власних проектах.