Найпопулярнішими твітами 2012 року стали записи Обами і Бібера

admin Новини інтернету

Найпопулярнішими твітами 2012 року стали записи Обами і БібераТвіти президента США Барака Обами "Four more years" і виконавця Джастіна Бібера "RIP Avalanna. i love you" очолили рейтинг найпопулярніших записів у мікроблогах.

Популярний сервіс мікроблогів підбив підсумки року. Найпопулярнішими "твітами" в номінації "Golden Tweets" стали публікації "Four more years" ("Ще чотири роки") від нинішнього президента США і запис Джастіна Бібера (Justin Bieber) "RIP Avalanna. i love you ".

Твіт Барака Обами, який він опублікував після своєї перемоги на виборах президента США, став найпопулярнішим постом на сервісі мікроблогів Twitter з часу його відкриття, його ретвітнулі більш 816 000 разів.

Другим у рейтингу йде запис поп-співака Джастіна Бібера, в якій він висловлював співчуття з приводу смерті Авала Рут (Avalanna Routh), шестимісячної дівчинки, хворої на рак. Вона зібрала майже 224 000 ретвітів.

Крім найпопулярніших "твітів", були також опубліковані підсумки в розділі "Trends", в якому показані теми, які хвилювали користувачів в 2012 році на тему політики, музики, спорту, технологій та інших. Наприклад, в рубриці "Технології" найпопулярнішими темами виявилися "at & t", "iphone", "instagram", "skype", і "kindle". А розділ "New Voices" увійшли акаунти знаменитостей, зареєстрованих у мікроблогах в 2012 році. Серед них є і аккаунт Папи Римського Бенедикта XVI, який став користувачем Twitter на початку грудня.