Названо номінантів Webby Awards

admin Новини інтернету

Webby AwardsУ число номінантів престижної мережевої премії Webby Awards увійшли гра Angry Birds, геосоціальної сервіс Foursquare і поп-співак Джастін Бібер.

Організатори щорічної мережевий премії Webby Awards оприлюднили список номінантів 2011 року. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті премії.

На премію висуваються веб-сайти, інтерактивна реклама, фільми та відеоролики, а також мобільні сервіси та програми. Цього року переможців будуть вибирати більш ніж в 130 категоріях. Лауреатів Webby Awards визначать журі, до якого входять члени Міжнародної академії цифрових мистецтв і наук (IADAS), і користувачі через онлайн-голосування.

Лідером за кількістю номінацій, як і в минулі роки, стала газета The New York Times. Вона була висунута на здобуття премії в 18 різних категоріях, у тому числі «Кращий сайт новин» та «Кращий діловий блог».

До списку номінантів увійшли гра Angry Birds (у категорії «Краща гра для мобільних пристроїв»), сервіс колективних знижок Groupon («Роздрібна торгівля») і геосоціальний сервіс Foursquare (в категоріях «Краще застосування GPS або локаційних технологій» та «Кращий соціальний сервіс для мобільних пристроїв »). Відеоролик за участю канадського поп-співака Джастіна Біберая (Justin Bieber) під назвою Justin Bieber Takes Over Funny Or Die був номінований у категорії «Краще коротке комедійне відео».

Користувацьке голосування за номінантів на сайті премії триватиме до 28 квітня. Переможці Webby Awards будуть оголошені 3 травня, а церемонія нагородження пройде 13 червня в Нью-Йорку. За традицією, лауреати повинні будуть вимовити подячну промову довжиною не більше п'яти слів.

Засновником Webby Awards є Міжнародна академія цифрових мистецтв і наук (IADAS). Вона налічує понад 750 членів, серед яких музикант Девід Боуї (David Bowie), розробник протоколу TCP/IP Вінтон Серф (Vinton Cerf), журналістка Аріанна Хаффінгтон (Arianna Huffington) і співзасновник сервісу Twitter Біз Стоун (Biz Stone).

У 2011 році премія Webby Awards буде вручатися в 15-й раз. У різні роки її лауреатами ставали Google, Вікіпедія, Facebook, iTunes, Amazon і eBay.