Соціальна мережа Odnoklassniki.ru створила собі власний відеорозділ

admin Новини інтернету

Соціальна мережа Odnoklassniki.ru створила собі власний відеорозділСоціальна мережа Odnoklassniki.ru створила собі власний відеорозділ. Партнером проекту є відеохостинг Rutube, який надасть «Однокласникам» користувацьке відео.

Розділ «Відео» доступний з основного меню сайту. Користувачі можуть ділитися з друзями відеоконтентом за допомогою кнопки «Клас». А рейтинг відеороликів, складений на основі призначених для користувача рекомендацій, покликаний допомогти з вибором найбільш цікавого контенту. Монетизувати це задоволення «Однокласники» планують за допомогою відеореклами.

«Однокласники» сьогодні - найбільш швидкозростаюча соціальна мережа Рунета. За даними статистики LiveInternet, за останні 8 місяців розмір нашої місячної аудиторії подвоївся. Таке зростання стало можливим завдяки постійним поліпшенням і запуску нових сервісів. Відео в «Однокласниках» - один з найбільш необхідних користувачам сервісів, який якісно розширить наявні у нас можливості для спілкування близьких людей », - заявив керівник« Однокласників », віце-президент Mail.ru Group Ілля Широков.

При цьому завантажувати власні відеоролики користувачі «Однокласників» не зможуть. Хоча це може негативно вплинути на аудиторію сервісу, це також здорово обмежить людей, які хочуть ділитися зі своїми уявними друзями чужим контентом без придбання прав на його використання.

Більш того, користувачі не зможуть відеоролики навіть коментувати - лише ділитися ними з друзями і дивитися, звичайно ж. Модерацією відеоконтенту, що потрапляє в новий розділ «Однокласників», буде займатися Rutube.

Нагадаємо, інтеграція легальних відеосервісів у великі соціальні мережі - своєрідний тренд останнього часу. Так, наприклад, найбільша російська соціальна мережа «Вконтакте», що викликає чимало запитань у правовласників, укладає з ними мирні угоди і підключає офіційні сервіси. А завойовує російські простори Facebook кілька тижнів тому відкрив легальний кінотеатр - правда, не доступний російською (як мінімум, поки що).