Opera назвала найбільш відвідувані сайти мобільного Інтернету

admin Новини інтернету

Opera назвала найбільш відвідувані сайти мобільного ІнтернетуКомпанія Opera Software склала рейтинг з 10 сайтів, на які найчастіше заходять користувачі браузера Opera Mini.

Opera опублікувала топ-10 найбільш відвідуваних сайтів, згідно зі статистикою світового користування браузером Opera Mini.

За даними компанії, лідером по заходам став Google. На другому місці розташувався Facebook, а на третьому відеохостинг YouTube. Найбільшою світовою соцмережею рейтинг не обмежився - на четвертому місці знаходиться російський сайт «В Контакте», який з минулого року опустився на одну позицію. Відразу за ним йдуть «Однокласники». У цьому році з «чарту» вилетіла соцмережа Orkut, локальний продукт компанії Google. Істотно «додала» цього року Wikipedia, піднявшись на чотири пункти.

У компанії відзначають практично вдвічі збільшилася кількість переглянутих користувачами веб-сторінок. У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла на 98,2%

Нагадаємо, що браузер Opera Mini використовується як власниками телефонів, так і власниками смартфонів. За даними Opera Software, в листопаді 2011 року число користувачів мобільного браузера перевалило за 144, 6 млн у всьому світі.