Paramount Pictures випустить новий фільм жахів відразу в торренти

admin Новини інтернету

Paramount Pictures випустить новий фільм жахів відразу в торрентиПрем'єра фільму жахів "Тунель", призначена на 19 травня, відбудеться не в кінотеатрах, а на "піратських" сайтах повідомляє Torrentfreak.

Створенням фільму займається австралійська студія Distracted Media, а за поширення на фізичних носіях відповідає кінокомпанія Paramount Pictures. Проте основним каналом розповсюдження картини стануть торренти - більше того, на офіційному сайті "тунелю" поруч з датою прем'єри відкрито вивішений ненависний більшості кіношників логотип The Pirate Bay.

Модель монетизації в даному випадку грунтується на припущенні, що фільм викличе у користувачів торрентів інтерес, в результаті чого ці самі користувачі стрімголов побіжать в магазин за DVD-диском з додатковими матеріалами. У пропоновану добірку увійде близько двох годин відеоматеріалу, не включеного в картину, а також альтернативна кінцівка.

Не зовсім ясно, що може перешкодити файлообмінювачами несанкціоновано викласти в торренти і ці додаткові матеріали. Втім, не можна заперечувати, що ідея творців картини вкрай близька до добре зарекомендував себе підходу "заплати, скільки захочеш", а значить, є шанс, що диски будуть купувати просто з принципу, на знак підтримки.

Гроші від інтернетчиків надходять творцям картини вже зараз. На сайті "Тунель" функціонує не тільки магазин сувенірів, але і розділ, де будь-хто всього за 1 долар може викупити кадр з фільму. З 135 тисяч кадрів (90 хвилин екранного часу) до цього моменту продано близько 30 тисяч. При цьому покупець не отримує кадр в особисту власність, а лише набуває права на отримання цифрової копії та її некомерційне використання - але чого ще можна чекати за такі гроші. Серед покупців також розіграють 1 відсоток прибутку від картини, якщо така буде.

Говорячи про просування у файлообмінних мережах, не можна не згадати недавній успіх дівочої панк-групи Sick of Sarah. Домовившись c uTorrent і BitTorrent про просування свого альбому "2205", всього за місяць панкушкі домоглися вражаючого показника в 1370 тисяч скачувань. "Хоча продаж альбомів і далі буде залишатися критично важливим елементом успіху, - відзначають в групі, - ми віримо, що BitTorrent дозволить нам залучити нових фанатів на живі виступи, а також зацікавити їх купівлею сувенірів".