Перехід Google в оффлайн на 2 хвилини спровокував падіння світового трафіку вдвічі

admin Новини інтернету

Перехід Google в оффлайн на 2 хвилини спровокував падіння світового трафіку вдвічіУ вихідні в роботі сервісів Google стався збій на кілька хвилин, що спричинило за собою тяжкі наслідки для інтернету.

У ніч з п'ятниці на суботу сервіси Google, включаючи пошук, Gmail, YouTube і Google Drive перестали працювати на кілька хвилин, що спровокувало падіння світового трафіку на 40%. Причини відходу в оффлайн не називаються і додаткова інформація не повідомляється, пише Sky.com.

Як повідомили аналітики, такий величезний процес падіння відображає залежність світової мережі від пошукового гіганта. «Це величезна цифра, - сказав розробник GoSquared Саймон Фавор (Simon Tabor). Експерти також назвали цей випадок «безпрецедентним», оскільки раніше падіння сервісів Google траплялися, але не всіх одночасно. Також вони оцінили збиток американської компанії від відключення сервісів - він може скласти 0,5 мільйона доларів.

Приблизно через 4 хвилини Google відновила роботу системи. За час оффлайна компанія втрачала приблизно $ 100 000 в хвилину. Підсумок втрат склав $ 500 000.