70 відсотків підлітків намагаються уникнути батьківського контролю при роботі в Мережі

admin Новини інтернету

70 відсотків підлітків намагаються уникнути батьківського контролю при роботі в МережіКомпанія McAfee оприлюднила результати опитування, в ході якого вивчалися інтереси, звички і стиль поведінки американських користувачів Інтернету у віці від 13 до 17 років.

Виявилося, що понад 70% підлітків так чи інакше намагаються уникнути батьківського контролю при роботі в Мережі. Приблизно половина неповнолітніх (53%) видаляє історію браузера, третина знищує листування в системах обміну миттєвими повідомленнями. 23% підлітків просто обманюють старших щодо своїх веб-пристрастей, а 46% згортають або закривають оглядач при появі дорослих.

Близько 15% тінейджерів намагалися зламати чужий обліковий запис у соціальних мережах, 8,7% - ящик електронної пошти. 30,7% підлітків завантажують піратські матеріали - фільми і музику.

В середньому підлітки в США проводять в Інтернеті по 5:00 в день, а 10% - понад 10:00. 37,4% неповнолітніх застосовують для роботи в Мережі ноутбуки, 29,8% - настільні комп'ютери. Приблизно 13,5% опитаних використовують для цього смартфон, 5% - планшет.

Facebook залишається найпопулярнішим сайтом соціальної спрямованості серед тінейджерів: 89,5% опитаних підключені до цієї мережі. Далі йдуть Twitter (48,7%) і Google + (41,5%).