Підтримка SOPA позбавила Go Daddy 72 тис клієнтів

admin Новини інтернету

Підтримка SOPA позбавила Go Daddy 72 тис клієнтівДесятки тисяч клієнтів оголосили бойкот доменному реєстратору Go Daddy після того, як компанія заявила про підтримку скандального антипіратського законопроекту SOPA. Під загрозою великих фінансових втрат, компанія скасувала своє рішення, однак, це не зупинило розгніваних користувачів.

Відомий реєстратор доменних імен Go Daddy за минулий тиждень втратив більше 72 тис клієнтів, повідомляє TheNextWeb. Колишні клієнти бойкотували компанію через те, що та офіційно заявила про підтримку антипіратського акта SOPA.

Протягом тижня відтік клієнтів Go Daddy постійно посилювався. Так, минулого понеділка від послуг реєстратора відмовилися 8 тис користувачів, у вівторок 13 тис, у середу 14,5 тис, в четвер 15 тис, а в п'ятницю компанія втратила понад 21 тис клієнтів разом.

У зв'язку з величезними втратами, компанія відмовилася від підтримки скандального законопроекту. Крім того, менеджери Go Daddy почали обдзвонювати колишніх клієнтів, прохаючи їх не видаляти свої облікові записи.

Антипіратський законопроект SOPA (Stop Online Piracy Act), обговорюваний у Конгресі США, покликаний дати американському уряду юридичні інструменти для блокування або навіть закриття сайтів, викритих у поширенні піратського контенту або у сприянні піратам, у тому числі і за межами країни. Крім того, акт передбачає кримінальну відповідальність за завантаження неліцензійних матеріалів. Противники закону вважають, що він обмежує свободу слова в Інтернеті і вводить Мережеву цензуру, тим самим суперечачи Першій поправці до Конституції США.