Поліція обшукала будинок журналістки через підозрілі запити Google

Поліція обшукала будинок журналістки через підозрілі запити Google

admin Новини інтернету

Поліція обшукала будинок журналістки через підозрілі запити GoogleВлада приїхали додому до жінки після запитів в пошуковику "скороварка", "рюкзак" і "теракт в Бостоні".

Поліція штату Нью-Йорк вирішила провести обшук у будинку журналістки Мішель Каталано (Michele Catalano). Як пише дівчина у своєму блозі, в 9 ранку, коли вона перебувала на роботі, до неї додому приїхали 6 поліцейських і провели побіжний обшук в її будинку.

Двері поліцейським відкрив чоловік журналістки. Правоохоронці попросили дозвіл обшукати будинок. У загальній складності, поліцейські пробули в будинку 45 хвилин. Точної причини для обшуку поліція на той момент не назвала, однак, за словами Каталано, інцидент трапився після того, як її родина в різний час шукала в Інтернеті інформацію за запитами «скороварка», «рюкзак» і «теракт в Бостоні».

«Вони ходили по вітальні, вивчали книги на полицях (ні, у нас немає книг з виготовлення бомб, Кухонної книги анархіста у нас теж немає), вивчали наші фотографії, заглянули в нашу спальню, навіть удостоїли увагою наших собак, - розповідається у блозі. - Чи є у вас бомби, запитали вони. Потім вони поцікавилися, чи є у нас скороварки. Мій чоловік сказав, що ні, але у нас є рисоварка. Чи можете ви зробити бомбу допомогою неї? Мій чоловік відповів, що його дружина використовує її, щоб готувати киноа (південноамериканська крупа). Що, чорт візьми, таке кіноа, запитали вони. У поліції також пояснили, що проводять близько 100 таких рейдів на тиждень, 99% з яких - безрезультатні.