Поліція обшукала будинок журналістки через підозрілі запити Google

admin Новини інтернету

Поліція обшукала будинок журналістки через підозрілі запити GoogleВлада приїхали додому до жінки після запитів в пошуковику "скороварка", "рюкзак" і "теракт в Бостоні".

Поліція штату Нью-Йорк вирішила провести обшук у будинку журналістки Мішель Каталано (Michele Catalano). Як пише дівчина у своєму блозі, в 9 ранку, коли вона перебувала на роботі, до неї додому приїхали 6 поліцейських і провели побіжний обшук в її будинку.

Двері поліцейським відкрив чоловік журналістки. Правоохоронці попросили дозвіл обшукати будинок. У загальній складності, поліцейські пробули в будинку 45 хвилин. Точної причини для обшуку поліція на той момент не назвала, однак, за словами Каталано, інцидент трапився після того, як її родина в різний час шукала в Інтернеті інформацію за запитами «скороварка», «рюкзак» і «теракт в Бостоні».

«Вони ходили по вітальні, вивчали книги на полицях (ні, у нас немає книг з виготовлення бомб, Кухонної книги анархіста у нас теж немає), вивчали наші фотографії, заглянули в нашу спальню, навіть удостоїли увагою наших собак, - розповідається у блозі. - Чи є у вас бомби, запитали вони. Потім вони поцікавилися, чи є у нас скороварки. Мій чоловік сказав, що ні, але у нас є рисоварка. Чи можете ви зробити бомбу допомогою неї? Мій чоловік відповів, що його дружина використовує її, щоб готувати киноа (південноамериканська крупа). Що, чорт візьми, таке кіноа, запитали вони. У поліції також пояснили, що проводять близько 100 таких рейдів на тиждень, 99% з яких - безрезультатні.