RIAA виступила проти домену. music

admin Новини інтернету

RIAA виступила проти домену. musicЗаступник генерального юрісконусльта RIAA Вікторія Шеклер звернулася до керівників ICANN з запереченнями проти нового домену верхнього рівня. Music, створення якого в даний час активно обговорюється.

"Ми вважаємо, що тематичний музичний домен верхнього рівня буде використовуватися для широкомасштабних порушень авторських прав і торгових марок" - йдеться у листі юрисконсульта.

Чим цей конкретний домен верхнього рівня так не догодив копірастам, залишається неясним. Цілком очевидно, що порушникам абсолютно все одно, де і яким чином поширювати піратський контент - було б бажання. До цих пір "репресії" та законодавчі обмеження призводили лише до зростання винахідливості піратів - досить навести приклад ідею створення "паралельного інтернету" зі своєю власною системою доменних імен, заснованої на принципах p2p чи ініціативу Інтернаціоналу піратських партій, який пропонував вивести торрент-сайт на орбіту .(Цікава стаття - 2 млн корістувачів Facebook не стане в цьому році)

Самі ініціатори створення домену позиціонують його, в першу чергу, як зону для розміщення офіційних сайтів музикантів і бачать свою місію, в тому числі, у зростанні добробуту виконавців і творців музики, а також у боротьбі з піратством.

Пані Шеклер завершує свій лист погано завуальованою загрозою: "Ми настійно рекомендуємо вам серйозно обміркувати це питання. Ми виступаємо за практичне вирішення цих спірних питань і сподіваємося уникнути необхідності подальшої ескалації проблеми".