Розумна відкривачка шукає собутильників на Facebook

admin Новини інтернету

Розумна відкривачкаВиробники Heineken вирішили прорекламувати своє пиво за допомогою вечірок, що організовуються відкривачкою. У процесі відкриття пляшки з пивом відкривачка створює в Facebook зустріч і запрошує на неї друзів, пише TrendHunter.

У Facebook автоматично створюється «зустріч», на яку запрошуються всі друзі власника відкривачки, що живуть з ним в одному місті. При цьому щотижня Heineken розігрує ящик пива, який дістається тому, чия вечірка зібрала більше всього друзів.

Нагадаємо, експерти прогнозували появу саме таких, що пропагандують алкоголізм соціальних гаджетів в позаминулому році. Очевидно, що з розвитком технології пляшки, пивні кухлі  будуть самі шукати собутильників (особливо, завдяки геолокаційним сервісам).

Варто, однак, пам'ятати, що імпровізовані вечірки, організовувані через Facebook, іноді закінчуються несподіваними атракціонами і маски-шоу за участю вертольотів - коли поліція неправильно трактує бажання людей веселитися. А ще - надмірне вживання алкоголю шкодить всьому.