Семінар в Google+ спростував чутки про кінець світу

admin Новини інтернету

Семінар в Google+ спростував чутки про кінець світуВ ході відеочату астробіологів в Google+ були розвіяні міфи про передбачений Майа апокаліпсис.

Астробіолог з Дослідницького центру Еймса Девід Моріссон (David Morrison) запевнив глядачів в ході відеочату Google+ Hangouts, що насправді кінця світу не очікується. «У цьому немає ніякої правди. Це просто штучно створена фантазія», - заявив дослідник.

Крім цього міфу, вчені спростували безліч чуток, починаючи від того, що Земля раптом зіткнеться з планетою Нібіру, закінчуючи тим, що наша планета раптом поміняє полярність свого магнітного поля і пролетить 30 000 світлових років, потрапивши в чорну діру.

За словами Моріссона, він отримував безліч листів від стурбованих громадян і особливо від молоді на тему передбачуваного апокаліпсису. Багато скаржилися на те, що не можуть їсти, або занадто схвильовані, щоб заснути. Деякі говорили, що подумують про самогубство. «Я думаю, що це низько - поширювати в інтернеті чутки, щоб налякати дітей», - цитує вченого TTJ.