Сервіс YouTube розважить користувачів відеобитвами

admin Новини інтернету

Сервіс YouTube розважить користувачів відеобитвамиУ сервісі YouTube стартували відеобитви. Будь-який користувач відеохостингу може голосувати за милі, смішні, музичні чи просто незвичайні відео по системі «вибери одне з двох».

У переддень новорічних свят команда розробників YouTube придумала нову розвагу для користувачів відеохостингу - YouTube Slam. Тепер кожен відвідувач сервісу може взяти участь у битві відеороликів, пише TheNextWeb.

Битва проходить за простими правилами: глядачеві пропонується переглянути два ролики і вибрати кращий з пари, потім повторити те ж саме з двома наступними парами роликів, і так далі. Після голосування система повідомляє, чи проголосував користувач за лідера, або за аутсайдера. Відео змагаються в різних вагових категоріях: милі, комедійні, незвичайні і музичні.

Як зазначає новинний портал, ідея «відеобитви» багато в чому схожа з конкурсом фотографій FaceMash, який організував творець соцмережі Facebook, Марк Цукерберг (Mark Zukerberg), в свою бутність студентом Гарварду: тоді всім бажаючим пропонувалося порівнювати пари фотографій студенток. До речі, фотографії були запозичені без дозволу з університетської бази даних.

Цікаво, що минулого року компанія Google вже проводила змагання в форматі відеобітви - Demo Slam. Тоді користувачам пропонувалося знімати відео з незвичайним або смішним використанням сервісів Google і надсилати його на сайт Demo Slam. Щотижня Google відбирала два найбільш цікавих ролика і пропонувала відвідувачам сайту голосувати за вподобаний відео, щоб виявити переможця.