Шотландська лавка завела акаунт на Twitter

admin Новини інтернету

Шотландська лавка завела акаунт на TwitterУ парку шотландського міста Данді з'явилася лавка з власним регулярно оновлюючимся аккаунтом в Twitter.

Лавку придумав і втілив у життя студент-дизайнер Крістофер МакНіколл (Christopher McNicholl). Вона документує відомості про всіх, хто на ній відпочиває або працює, кожен раз відправляючи фото своїх гостей на акаунт @tweetingseat.

Відбувається це завдяки датчикам тиску, двом камерам і комп'ютера. Перша камера спрямована на лавку, друга - на її околиці. Сам дизайнер також пише в твіттер. Завдяки численним публікаціям популярність лавки зростає день від дня. Наприкінці весни вона поїде до невеликий тур в складі університетської виставки.

Крістофер розповів журналу Wired, що хотів створити щось, у чому б об'єдналася цифрове і фізичне: «Я хотів створити об'єкт, щоб будь-яка людина знала, як його використовувати, він не був би чужим і дивним».З моменту появи сервісу мікроблогів у ньому з'явилося чимало екстравагантних акаунтів. Так, наприклад, власний Twitter є у годинника на вежі Біг-Бен і у латиських синиць, які «твітять», скльовуючи сало з клавіатури. У порівнянні з подібними акаунтами твіттер лавки виглядає більш глибокодумним, у Крістофера вийшло створити справжній фотоархів життя парку.