Соцмережа Facebook зробила людей нещасними

admin Новини інтернету

Соцмережа Facebook зробила людей нещаснимиЗа результатами дослідження, найбільша в світі соцмережа змушує людей відчувати себе нещасними і ненавидіти життя.

Про загрозу для щастя користувачів заявили німецькі вчені з Берлінського університету імені Гумбольдта та Дармштадтського технічного університету.

Вони провели опитування, респондентами якого стали 357 осіб, більша частина з яких студенти німецьких вузів. Кожен третій з учасників зізнався, що починає відчувати заздрість, переглядаючи сторінки користувачів Facebook.

«Результати нашого дослідження попереджають про те, що люди сприймають Facebook як якийсь стресовий фактор, що в майбутньому може поставити під загрозу стійкість цієї платформи», - повідомляють вчені.

За рекомендацією аналітиків, користувачам варто менше часу проводити в соцмережах або ж блокувати нові фотографії і статуси певних користувачів, «лайки» і фотографії яких викликають почуття заздрості. Але вчені припускають, що це може створити певні загрози існування для Facebook.

«Я, мабуть, заблокую друга, який розмістив фото під назвою ще один дивовижний захід у Малібу ». Фотографії, звичайно, прекрасні, але я не думаю, що я в них потребую», - йдеться у виданні Los Angeles Times.