Співробітницю школи звільнили за «спущені» в Facebook штани

admin Новини інтернету

Співробітницю школи звільнили за «спущені» в Facebook штаниПомічниця викладача в початковій школі штату Мічіган відмовилася виконати вимогу начальства і назвати пароль від свого аккаунта в соцмережі, після того як розмістила в Facebook фотографію колеги з приспущеними штанами.

Фотографія супроводжувалася підписом «Думаю про тебе», пише ZDnet, і була розміщена Кімберлі Хестер (Kimberly Hester) в жарт, у вільний від роботи час. Один з батьків, який перебував в друзях Кімберлі в соцмережі, поскаржився на її поведінку в адміністрацію школи Frank Squires, де працювала Хестер. На що пішов за цим запит керівництва надати пароль від свого аккаунта на Facebook, вона відповіла категоричною відмовою.

В результаті конфлікту жінку спочатку відправили в оплачувану відпустку, а потім повністю усунули від роботи.

Інцидент стався рік тому, однак зараз історія отримала продовження. Кімберлі Хестер вирішила відстояти своє право на недоторканність приватного життя в суді.

«Я не зробила нічого поганого. І навіть зараз я б не дозволила їм зайти в мій Facebook. І я не вважаю, що такий запит від роботодавця, це нормально», - цитує Daily Mail думку Хестер, висловлену телеканалу WSBT-TV. Екс-співробітниця також привернула увагу до своєї історії Метта Лорі (Matt Lori), конгресмена штату Мічіган, який займається розробкою закону, що забороняє роботодавцям запитувати у працівників паролі від соціальних мереж.