Starbucks образила ірландських користувачів Twitter

admin Новини інтернету

Starbucks образила ірландських користувачів TwitterМережа кав'ярень запропонувала жителям Ірландії розповісти, чому вони пишаються бути британцями.

В ірландському мікроблозі Starbucks з'явилося повідомлення наступного змісту: «Оголошуємо щасливий час! Покажіть нам, що змушує вас пишатися тим, що ви британці, і отримаєте шанс виграти приз. Не забудьте використовувати хештег # MyFrappuccino».

Повідомлення викликало негативний відгук у ірландських користувачів мікроблога компанії. Вони називають твіт Starbucks «епічним провалом». «Живіть в страху зробити що-небудь настільки ж дурне», - пише користувач Suzebert.

Відносини Ірландії і Британії протягом двадцятого століття були вкрай напруженими. В 1921 році Ірландія в ході кровопролитної війни відстояла свою незалежність від Британії, проте Північна Ірландія залишилася в складі королівства. Протягом 20 століття ірландська національно-визвольна організація ІРА (Ірландська республіканська армія) вела боротьбу за возз'єднання Північної Ірландії з республікою Ірландія, в тому числі використовуючи терористичні методи.

Скандальний твіт, в якому Starbucks пропонує жителям Ірландії розповісти, чому вони пишаються бути британцями, на момент написання замітки так і не був вилучений.