Топ трендів на Facebook в 2010 році

admin Новини інтернету

Топ трендів на FacebookСоцмережа Facebook розповіла, що хвилювало користувачів в 2010 році. Для цього були проаналізовані оновлення статусів в 236 країнах світу.

1. HMU

Абревіатура HMU розшифровується як "hit me up", сенс її зводиться до «напиши, подзвони мені», простіше кажучи «я вільний, давайте зустрінемося». Поява цього акроніму на першому місці стало великим сюрпризом: в 2009 його згадки були вкрай рідкісні. З травня 2009 цифра стала зростати - в середньому 20 згадок на день, в кінці 2009 вона досягла 1600 - звичайно, з такими показниками HMU не вдалося потрапити в торішній топ-лист. У 2010 абревіатура стала нечувано популярною: зростання склало 75% щомісяця, до кінця літа це було вже 80 тис. згадок на день. У вересні, ймовірно, любителі цього запиту пішли на навчання, і картина змінилася - сплески HMU стали припадати на вихідні.(Також перегляньте - Facebook запрошує хакерів )

2. Чемпіонат світу з футболу

Початок ігор і фінал отримали найбільшу кількість згадувань world cup - 1,5 млн і 1,3 млн відповідно, і незліченну кількість згадок назв команд та імен гравців.

3. Фільми

Як і в минулому році, в цьому багато говорили про кіно. П'ятірка найбільш обговорюваних фільмів  «Історія іграшок 3», «Затемнення», «Початок», «Аліса в країні чудес» і «Залізна людина-2».

4. iPad and iPhone 4

Понад 25 млн згадок заслужили ці продукти Apple протягом усього року: ними хвалилися, їх пристрасно хотіли, ну або відчайдушно лаяли.

5. Землетрус

Великий землетрус, який стався на Гаїті 12 січня, привернув увагу всього світу. Люди співпереживали, ділилися новинами. Туристка з Бостона, що опинилася в той момент на Гаїті, дала знати своєї сім'ї, що з нею все гаразд, через оновлення статусів в Facebook.

6. Джастін Бібер

Жоден топ-лист трендів цього року не обійшовся без американського поп-співака Джастіна Біберая (Justin Bieber). Пік згадок припав на 12 вересня під час його дебюту на MTV Video Music Awards.

7. Ігри на Facebook

Розважальні програми склали значну частину переживань користувачів в цьому році, особлива увага приділялася FarmVille і FrontierVille.

8. Шахтарі

За історією чилійських шахтарів, заблокованих під завалами, стежив увесь світ. І повідомлення про трагедію, і звільнення викликали сильну реакцію з боку користувачів.

9. Літаки

Цей випадок, коли «літаки» не мають ніякого відношення до подорожей і, власне, польотам. Airplanes - це назва популярної пісні, виконаної американським музикантом BoB

10. 2011

Нагальною темою 2020 став рік 2011. Люди люблять будувати плани, припускати і вгадувати. З 1 січня нового року користувачі стали замислюватися, що ж очікує їх в наступному.

Є в топі  і пункти, які збіглися з трендами Twitter і Google: Чемпіонат світу з футболу, землетрус на Гаїті, чилійські шахтарі, iPad і iPhone 4 і всюдисущий Джастін Бібер.

Нагадаємо, що в Росії найпопулярнішим відео в YouTube став ролик під назвою «Осігналілі кортеж Медведєва»; подіями року, за звітом «Яндекс», стали теракти в метро і переїзд Torrents.ru.