Туреччина розблокувала YouTube

admin Новини інтернету

Туреччина розблокувала YouTubeІз сайту турецького телекомунікаційного регулятора зникла постанова, згідно з якою відеохостинг YouTube заблокований на території країни.

Раніше вища судова інстанція Туреччини постановила, що раніше встановлене ​​урядом Реджепа Тайіпа Ердогана блокування YouTube є порушенням прав.

Доступ до YouTube був заблокований в кінці березня. Це сталося через кілька годин після того, як там з'явився запис засекреченої наради в МЗС про ситуацію в Сирії. Міністр, начальник нацрозвідки та представники генштабу обговорювали інцидент зі збитим турецькими ВПС сирійським винищувачем і ситуацію з розташованою в Сирії усипальницею Сулеймана Шаха, яку охороняють турецькі військові.

Наприкінці березня Ердоган закрив громадянам доступ в Twitter, заявивши, що через цей сервіс противники турецької влади поширюють дезінформацію і підривають авторитет уряду. Однак турки обходилися без мікроблогів недовго: вже на початку квітня Конституційний суд країни визнав блокування сервісу неправомірним, після чого кабміну довелося зняти обмеження на доступ.