Твіт коханки президента Франції викликав політичний скандал

admin Новини інтернету

Твіт коханки президента Франції викликав політичний скандалСкандал спалахнув після того, як громадянська дружина нещодавно обраного президента Франції Валері Тріервейлер публічно підтримала суперника Марі-Сеголен Руаяль, колишню пасію президента, на парламентських виборах.

Валері Тріервейлер (Valérie Trierweiler, на фото зліва) побажала в своєму твіттері «удачі Олів'є Фалорні (Olivier Falorni), який не зробив нічого, гідного осуду, і який самовіддано боровся на стороні народу Ла-Рошель протягом багатьох років». Олів'є Фалорні - суперник Марі-Сеголен Руаяль (Marie-Ségolène Royal, на фото справа), колишнья цивільна дружина Франсуа Олланд (François Hollande) і мати його чотирьох дітей, на парламентських виборах в Ла-Рошель, місті на заході Франції. Фалорні - соціаліст, так само, як і пані Руаяль, але він відмовився поступитися вимоз соціалістичної партії і зняти свою кандидатуру на користь останньої.

Сам Франсуа Олланд днем раніше висловився в підтримку Руаяль. «Марі-Сегод Руаяль - єдиний кандидат президентської більшості, який може розраховувати на мою підтримку», - сказав президент.

Джерело, близьке до 47-річної неофіційної першої леді Франції, сказав The Telegraph, що твіт пані Тріервейлер викликаний «сліпими ревнощами», які вона відчуває по відношенню до Олланд і його колишньої цивільної дружини. Твіт викликав політичний скандал у Франції. Високопоставлені члени соціалістичної партії різко відгукнулися про дії Тріервейлер. Член парламенту Франції Жан-Луї Б'янко (Jean-Louis Bianco) у своєму «Твіттері» заявив: «Ми вибрали пана Олланд, а не пані Тріервейлер. Їй не варто лізти не в свою справу». Нагадаємо, що раніше пан Олланд запевняв своїх виборців, що буде «нормальним президентом», на відміну від попереднього глави держави Ніколя Саркозі (Nicolas Sarkozy), чиє особисте життя і стосунки з жінками були об'єктами уваги громадськості.

Згідно з опитуваннями, французів не бентежить, що їх президент і перша леді офіційно не зареєстрували шлюб. Набагато більше питань викликає робота Валері Тріервейлер в якості політичного журналіста, яку вона не залишила і після того, як Франсуа Олланд був обраний президентом.