Твіт Обами зі схваленням одностатевих шлюбів повторили понад 50 тис. разів

admin Новини інтернету

Твіт Обами зі схваленням одностатевих шлюбів повторили понад 50 тис. разівВисловлювання президента США Барака Обами про одностатеві шлюби ретвітнулі понад 50 тис. разів.

В твіттер-акаунті президента США Барака Обами (Barak Obama) 9 травня з'явилася цитата із заявою політика на каналі ABC: «Одностатеві пари повинні мати можливість поєднуватися шлюбом».

Публічне схвалення гомосексуальних шлюбів викликало хвилю «ретвітів» (повторів запису). Сервіс мікроблогів не показує більше 50 «ретвітів», проте їх число можна побачити в режимі реального часу на ресурсі retweetingobama.com. На момент написання замітки лічильник показував близько 54600 ретвітів.

Нагадаємо, що ще в лютому адміністрація Барака Обами оголосила, що не буде перешкоджати зміні Закону на захист шлюбу, який визначає шлюб як союз між чоловіком і жінкою. Однак вчорашня заяву стало першим випадком, коли президент США публічно підтримав одностатеві шлюби.

За легалізацію одностатевих шлюбів в штаті Вашингтон у січні цього року виступила Microsoft. Керівництво IT-корпорації визнало, що компанія знаходиться в невигідному положенні в порівнянні з конкурентами, розташованими в штатах Америки, де одностатеві шлюби узаконені, так як не може запропонувати гомосексуальним співробітникам конкурентоспроможних умов, через що втрачає талановитих фахівців.