Запрацювало Twitter-телебачення

admin Новини інтернету

Запрацювало Twitter-телебаченняСайт під назвою TweetTeleVision пропонує новий спосіб читання Twitter. У той час як користувач чистить картоплю і гладить білизну, його комп'ютер транслюватиме топові твіти за цікавим йому твіт-каналом.

«Одного разу вдень я гладив джинси, на комп'ютері грала музика. Варто зазначити, що кімната в мене маленька, і в ній знайшлося тільки одне місце під прасувальну дошку - в центрі, прямо навпроти монітора.

Прасування - нудна справа, і коли я майже заснув з праскою в руках, мій комп'ютер розбудив мене. TwitterFox продзижчав мені про нові твіти. І була лише одна проблема - розгледіти твіт, який вмістився у 10 символів, з місця, де я перебував. У той день зародилося Twitter-телебачення».

TweetTV показує твіти від самих впливових і активних мікроблогерів. Як і належить, на TTV є канали. Вони сформовані за темами: музика, зірки, гумор і т.д., всього 9 штук. Хоча на практиці кількість нічого не означає - завжди можна додати той, що буде відповідати тільки вашим інтересам.Як тільки користувач вибирає канал, починається мовлення з частотою 1 твіт в хвилину. Тобто через хвилину з'явиться нове повідомлення. Автор постарався і видав дійсно великий шрифт. Якщо сидиш біля монітора трохи лякає. Але якщо гладити джинси в центрі маленької кімнати, то в самий раз.Що робити, якщо твіт зацікавив? Не бігти ж до ноутбука стрімголов. Батько «твіттер-телебачення» продумав і цей момент - грюкнувши два рази в долоні, ви відправите повідомлення в папку обране. А вже після можна вирішити: зробити «ретвіт» або зробити «реплаі». Функція справно реагує на удари - від користувача потрібно лише дозволити додатку доступ до мікрофону.