Twitter оновився

admin Новини інтернету

Twitter оновивсяВ офіційному блозі Twitter описані зміни, що відбулися в сервісі. Тепер користувачам не доведеться дивитися прикріплені до твіту фото або відео за допомогою переходу через окрему посилання. Фахівці спростили перегляд картинок і відео - тепер вони доступні для перегляду відразу в стрічці. Як зазначають у компанії, нові можливості дозволять фоловерам стати ближче до подій.

Однак є одне обмеження - нова функція спрощеного перегляду поширюється лише на фото і відео, завантажені з допомогою сервісу Vine. Vine дозволяє знімати ролики довжиною до шести секунд і викладати посилання на них, наприклад, у Twitter, якому сервіс і належить. Також роликами можна ділитися в Facebook. Сервіс був запущений в січні цього року. У блозі Twitter говорилося, що активна аудиторія Vine становить 13 мільйонів чоловік.

Крім нового перегляду фото і відео, в Twitter також спростили використання таких функцій, як відповісти, ретвітнуть або фейворітнуть. Тепер скористатися цими функціями можна, не залишаючи стрічки.

Раніше Twitter повідомив про свій намір провести IPO. За попередніми даними, воно відбудеться не пізніше 15 листопада. У ході публічного розміщення Twitter має намір продати 70 мільйонів акцій за ціною від $ 17 до $ 20 за штуку. Сервіс мікроблогів планує заробити на IPO від $ 1,25 млрд до $ 1,44 млрд. При великому попиті Twitter розмістить додаткові 10,5 млн акцій. Тоді сума, залучена в ході IPO, складе $ 1,6 млрд. При найсприятливішому результаті компанія буде оцінена в $ 11 млрд. Компанія розмістить свої акції на Нью-Йоркській фондовій біржі під тікером TWTR. Роуд-шоу сервісу мікроблогів стартувало в понеділок.

Найбільшим акціонером сервісу мікроблога є маловідомий голлівудський інвестор Сухайл Різві ( Suhail R. Rizvi ). Через фонди, афілійовані з його компанією Rizvi Traverse Management, інвестор володіє 17,9 % Twitter. Другий за величиною акціонер Twitter - один з його засновників Еван Вільямс ( Evan Williams ). Він володіє 12 % акцій. JPMorgan Chase належить 10,3 % акцій. Ранні інституційні інвестори Spark Capital і Union Square Ventures володіють 6,8 % і 5,9 % акцій. Benchmark Capital Partners належить 6,6 %. Ще 5 % знаходиться в руках DST Global, фонду, створеного російським мільярдером Юрієм Мільнером.