Twitter посилює правила для сторонніх розробників

admin Новини інтернету

Twitter посилює правила для сторонніх розробниківУ найближчі тижні Twitter випустить нову версію програмних інтерфейсів (API), що істотно посилює вимоги до сторонніх розробників додатків.

Повідомляється, що з виходом API v1.1 девелопери будуть зобов'язані отримати сертифікацію Twitter, якщо хочуть, щоб їхні програми попередньо встановлювалися на мобільні пристрої і споживчу електроніку.

Незабаром сервіс мікроблогів почне вимагати аутентифікації кожного API-запиту. Це допоможе краще зрозуміти, які програми роблять виклики і в яких обсягах споживають дані.

Ще одна зміна - нові вимоги до відображення повідомлень. Тепер розробники будуть зобов'язані «належним чином» змінювати розміри вікна в залежності від типу пристрою, а також відображати піктограми для виконання стандартних дій - відповіді, видалення, додавання в обране і інше.

Запроваджуються й інші правила, які допоможуть сервісу мікроблогів більш ефективно використовувати апаратні ресурси своєї інфраструктури і отримати більший контроль над екосистемою Twitter. В кінцевому підсумку зміни дозволять підвищити прибутковість служби та рекламну виручку.

Після виходу нової версії API у сторонніх розробників буде півроку для її впровадження.