У пошуку Twitter з'являться рекомендації по акаунтам і новинам

admin Новини інтернету

У пошуку Twitter з'являться рекомендації по акаунтам і новинамПопулярний сервіс мікроблогів тестує новий рекомендаційний функціонал. При пошуку Twitter буде виділяти найбільш цікавих мікроблогерів і найцікавіші новини.

Сервіс почав експериментувати з рекомендаціями при пошуку, пише сайт Mashable. Twitter виводить в «топ» самі релевантні акаунти чи записи, залежно від того, що шукає користувач. Поки новий функціонал змогла випробувати лише невелика частина аудиторії Twitter.

Як уточнює Mashable, якщо мова йде про акаунти, то їх «цікавість» визначатиметься за тим, яку вагу користувачі мають серед учасників сервісу (кількість читачів, ретвітів, згадувань). Подібний механізм може використовуватися керівництвом Twitter і в рекламних цілях, вважають у виданні, однак при невмілому поводженні може викликати роздратування мікроблогерів.Нагадаємо, що нещодавно стало відомо про експерименти Twitter c інтерфейсом стрічки. Якщо його втілять у життя, то, за запевненнями тестерів, стрічка стане набагато функциональнішою.