Twitter запускає новий дизайн профілів

admin Новини інтернету

Twitter запускає новий дизайн профілівУ новому дизайні профілів користувачів Twitter збільшив фонове зображення. Читачі зможуть переглянути кращі твіти власника аккаунта. Користувач зможе закріпити вгорі якийсь конкретний запис, повідомляється на офіційному блозі Twitter.

Будуть доступні три варіанти відображення записів: просто твіти, пости з фото і відео і все твіти, включаючи відповіді іншим користувачам.

Зараз новий дизайн доступний тільки невеликій групі людей, але найближчим часом будь-який бажаючий зможе перейти на оновлений вигляд профілю. Нові користувачі, які зареєструються в Twitter тільки зараз, відразу отримають доступ до нового дизайну.

Поступово ваш Twitter-профіль показує світові, хто ви. З сьогоднішнього дня, вам стане ще простіше (і, ми думаємо, ще веселіше ) самовиражатися через новий і покращений веб-профіль - свідчить заява компанії Twitter.

Новий зовнішній вигляд профілів Twitter стане доступний всім користувачам протягом декількох тижнів. Подивитися, як виглядає новий дизайн, вже можна на прикладі сторінок знаменитостей.

Раніше Twitter додав можливість ділитися кількома фотографіями в рамках одного повідомлення в мобільному додатку для iPhone. У жовтні Twitter впровадив передперегляд фотографій, а в березні - і відеороликів безпосередньо у стрічці новин користувача, без необхідності розгортати додатково зміст твіту.

Загальна аудиторія сайту зараз налічує близько 240 мільйонів осіб на місяць. Близько 76 % з них щомісяця користуються мобільними сервісами Twitter.