У пошуку за китайськими мікроблогами заборонять слово «окупувати»

admin Новини інтернету

У пошуку за китайськими мікроблогах заборонять слово «окупувати»Китайські ЗМІ дізналися про те, що влада країни зобов'язали місцеві сервіси мікроблогів заборонити використання в тегах слова «окупувати» в поєднанні з різними китайськими географічними назвами.

До рук журналістів China Digital Times потрапив список тегів, які китайський уряд зобов'язав заборонити в пошукових системах місцевих сервісів мікроблогів.

Під заборону потрапили поєднання ієрогліфів «占领» (зайняти, окупувати - переклад) з назвами різних провінцій, міст і вулиць. У списку навіть потрапило словосполучення «окупувати Китай». По всій видимості, цей крок став реакцією уряду на акцію протесту під гаслом «Occupy Wall Street», в ході якої протестуючі заполонили вулицю Уолл-Стріт у Нью-Йорку.

Китай відомий своєю жорсткою цензурою щодо ЗМІ та інтернет-ресурсів. Так, нещодавно влада країни активно взялися за місцеві сервіси мікроблогів, користувачів яких у найближчому майбутньому можуть примусити використовувати свої реальні імена.