У США закрито найбільші покерні сайти

admin Новини інтернету

У США закрито найбільші покерні сайтиУ п'ятницю міністерство юстиції США пред'явило звинувачення людям, причетним до створення найбільших покерних сайтів США ( pokerstars.com, absolutepoker.com, ub.com), і конфіскувало домени цих сайтів - в даний момент по кожному з адрес є лише повідомлення від ФБР. Самі сайти продовжують працювати за аналогічними адресами в зоні. Eu, проте американці зараз не можуть грати на гроші.

Був заарештований і відпущений під заставу 41-річний Бред Френзен, який, як стверджується, втягував банки в аферу з відмиванням нелегальних доходів від азартних ігор, що проводилися у звітності як гроші від онлайн-продажу ювелірних прикрас. Френзен заявив про свою невинність. Звинувачені були ще 10 людей, проте більшість з них зараз перебуває не в США, і інших арештів поки що не відбулося.

Союз покерних гравців (Poker Players Alliance) у відповідь на те, що відбувається влаштував акцію "Покер - не злочин: приєднуйся до боротьби", запропонувавши відправляти заяви на захист сайтів, привертати увагу преси, а також жертвувати самому союзу гроші, які будуть пущені на відстоювання інтересів покерної спільноти. Проте міністерство юстиції і не стверджує, що злочином був саме покер: сайти звинувачують не в самій організації азартних ігор через Інтернет, а у відмиванні грошей.

Поки що незрозуміла доля грошей, які лежали на віртуальних рахунках у гравців. У даний момент вони заморожені, пізніше, ймовірно, їх можна буде перевести в готівку. Однак багато хто стурбований тим, що зараз гравці будуть масово виводити свої гроші з інших сайтів, і, якщо з їх видачею виникнуть затримки, це може призвести до паніки, через яку впаде вся система. Професійні гравці, які заробляють собі покером на життя, зараз обговорюють можливість переїзду до Канади, де ніяких проблем з азартними іграми немає.

Статус онлайн-покеру в США раніше був неоднозначним: американські азартні сайти підпорядковуються суворим обмеженням, проте залишалося спірним питання, чи повинні вони поширюватися на діючі в США сайти, фізично розташованих в іншій країні. Багато хто вважає, що останні події свідчать про посилення регулювання ігрової індустрії з боку уряду. У оффлайні ж азартні ігри в США підпорядковані абсолютно різними законами в різних штатах.