Україна зайняла 36 місце в світі за якістю швидкісного інтернету

admin Новини інтернету

Україна - 36 місце в світі за якістю швидкісного інтернетуБізнес школа Said Business School при Оксфордському університеті спільно з університетом OViedo оголосила результати дослідження якості ШCД в різних країнах світу - Broadband Quality Score 2010, проведеного в травні-червні 2010 року за допомогою ресурсу Speedtest.net.

Дослідники оцінювали доступ в мережу в 72 країнах і 239 містах.

У рейтингу якості швидкісного інтернету по країнах в цьому році Україна опинилася на 36-му місці, що на 6 позицій вище 42 місця в 2009 році. У той же час рівень проникнення в країні виявився ще дуже низький - близько 10%. У ТОП-3 виявилися такі країни, як Південна Корея, Гонконг і Японія.( Можливо зацікавить -Вночі в Україні почнеться боротьба за звучні домени)

За результатами дослідження, що в середньому сім'ї в різних країнах, використовуючи прості сервіси (веб-серфінг, обмін повідомленнями, в т.ч. в соцмережах), споживають близько 20 Гб в місяць.

Дослідження показало, що якість ШСД в найбільших містах Україні відповідає потребам сучасних інтернет додатків, для порівняння в минулому році одне місто трохи не дотягувало до цього рівня.

У рейтингу якості мобільного швидкісного інтернету України опинилася на 52 місці.