«В Контакте» дозволили створювати повноцінні інтернет-магазини

admin Новини інтернету

«В Контакте» дозволили створювати повноцінні інтернет-магазиниТепер «В Контакте» можна створювати додатки «Магазин» з можливістю оплати товарів через будь-яку платіжну систему, схвалену керівництвом соцмережі.

У список схвалених входять QIWI Гаманець, WebMoney, Яндекс.Деньги, Google Checkout, Paypal, Money Mail, RBK Money, Robokassa, 2pay, Гроші-Онлайн, а також всі платіжні шлюзи, які здійснюють прийом банківських карт. Заборонені як засіб оплати покупок «В Контакте» SMS-повідомлення та передплати.

Нагадаємо, що раніше товари в додатках можна було оплачувати тільки голосами «В Контакте». Тепер це правило поширюється лише на віртуальні товари, йдеться в повідомленні в групі «API ВКонтакте».

Деякі обмеження «В Контакте» наклала також на асортимент продукції, яку можна буде реалізувати через додаток «Магазин». У список заборонених потрапив алкоголь, тютюнова продукція, ліки і медичні товари, товари для дорослих, зброя, дорогоцінні камені і дисконтні купони.

«В Контакте» заявила, що не буде брати ніякої комісії за реалізацію товарів через додаток «Магазин». А для того щоб розблокувати сторінку в контакті читайте цю статтю.