«В Контакте» відкрила статистику відвідуваності

admin Новини інтернету

«В Контакте» відкрила статистику відвідуваностіСтатистика відвідувань соціальної мережі тепер доступна на сервісі Liveinternet. «В Контакте» розкрила статистику після відмови від послуг дослідницької компанії TNS Russia. Засновник соцмережі Павло Дуров пояснив відмову «В Контакте» від співпраці з TNS тим, що компанія почала виправляти цифри у готових звітах. «Не так давно російська TNS почала вносити зміни у вже опубліковані ними ж звіти, і рівень довіри до цифр TNS на ринку опустився нижче позначки, при якій мало б сенс підтримувати відносини з цією компанією», - заявив він.

«В Контакте» має намір орієнтуватися на дослідження ComScore і статистику лічильника Liveinternet. У ніч з понеділка на вівторок гендиректор соцмережі Павло Дуров на своїй сторінці «В Контакті» оголосив, що соцмережа встановила новий рекорд відвідуваності - за добу її сайт відвідало більше 38 млн чоловік. Це у півтора рази більше, ніж відвідуваність рік тому, повідомив засновник «В Контакте». Дані, наведені Дуровим, взяті з графіків Liveinternet. Також можете прочитати статтю - як отримати голоси vkontakte.

Згідно з даними сервісу, в серпні середня кількість унікальних відвідувань на добу склало 34,7 млн. Рік тому цей показник дорівнював 24,2 млн.