«В Контакте» з'явився власний Instagram

admin Новини інтернету

«В Контакте» з'явився власний InstagramУ соціальній мережі з'явилася можливість редагувати завантажені фотографії. Натиснувши кнопку «редагувати», користувач може вибрати один з шести фільтрів, вбудованих «В Контакте». Фотографію також можна обрізати в довільній області або застосувати розмиття.

20 вересня соцмережа оголосила конкурс на кращий додаток-фоторедактор для iPhone, за допомогою якого можна буде накладати фільтри і застосовувати розмиття не тільки після того, як кадр зроблений, але і в процесі зйомки. Однак в умовах конкурсу говорилося, що додаток буде працювати без доступу до мережі, що припускало, що «В Контакте» не планувала інтегрувати додаток з соцмережею. Також можете прочитати статтю про те як отримати голоси вконтакті.

Конкурс завершився 7 жовтня, однак переможці поки не оголошені.

Нагадаємо, що наприкінці травня соцмережа Facebook оголосила про вихід додатка Facebook Camera за допомогою якого користувачі можуть редагувати фотографії і публікувати їх у своїх хроніках в Facebook. Крім цього, Facebook володіє найпопулярнішим мобільним фоторедактором Instagram. Угода про купівлю Instagram була офіційно закрита на початку вересня.