В пошук Google додали глибини

admin Новини інтернету

В пошук Google додали глибиниУ Google з'явився спеціальний блок з посиланнями на великі докладні статті про предмет пошуку.

У відповідь на деякі запити на сторінці пошукової видачі Google з'явився блок з посиланнями на три великі статті про предмет пошуку, опубліковані в авторитетних виданнях.

«Якщо вам цікава тема цензури в мережі, вам буде запропонована даюча поживу для роздумів стаття Салмана Рушді в The New Yorker, публікація нашого співзасновника Еріка Шмідта і Джареда Коена в The Guardian і велика стаття про Іран. Якщо ви хочете почитати щось більш легке, пошукайте [lego] і ви знайдете великі глибокі матеріали про самі різні аспекти цієї теми, від гендерних проблем до інженерії та мистецтва », - йдеться в блогпості Google.

Пошуковик дає поради виданням про те, як зробити потрапляння їх матеріалів у блок «In-depth articles» більш імовірним. Зокрема, там говориться про необхідність застосування певної розмітки сторінки, що включає заголовок, альтернативний заголовок, картинку, опис і дату публікації, вказівки автора матеріалу, і наявності логотипу сайту, який буде видно пошуковику.

Блок статей з'явився поки що тільки в англомовній версії пошуковика і невідомо, чи буде він введений в інших версіях.