Вночі в Україні почнеться боротьба за звучні онлайн-імена

admin Новини інтернету

регістрація напівкириличних іменАдміністратор домену. UA Дмитро Кохманюк прогнозує, що в ніч з понеділка на вівторок за найбільш гучні напівкириличні імена в доменних зонах kiev.ua і com.ua розв'яжеться основна боротьба.

«У кращому випадку за першу добу, як мені здається, буде зареєстровано 5 тисяч IDN-доменів, а в гіршому - 2 тисячі.

Основна маса буде реєструватися в першу годину після старту відкритої реєстрації. Тобто з 0:00 до 1:00. Якщо буде зареєстровано менше двох тисяч імен, значить, ми щось робили не так », - заявив Кохманюк.( Раджу - Білоруських опозиціонерів заблокували)

Нагадаємо, що реєстрація IDN-доменів проходить в три етапи. На першому етапі (з 17 жовтня по 17 листопада 2010 р.), напівкириличні доменні імена в com.ua та kiev.ua могли зареєструвати тільки власники словесних кириличних торгових марок і загальновідомих знаків. Під час другого етапу (з 19 листопада до 19 грудня), імена могли отримати ті структури, які виявили бажання зареєструвати їх відразу на 10 років. Реєстратори пропонували такі послуги протягом місяця всім бажаючим. Причому вартість послуги складала приблизно 1 тис. грн.

За даними «Хотсмастера», під час другого і третього етапу було зареєстровано приблизно 2,5 тис. імен в com.ua і близько 700-800 імен в kiev.ua.

Третім етапом стане вільна реєстрація IDN. Вона буде доступна всім бажаючим з завтрашнього дня.