В Вконтакті змінилися діалоги

admin Новини інтернету

В Вконтакті змінилися діалогиОдна з найбільших соцмереж ВКонтакті повідомила про зміни в діалогах користувачів. Як наголошується в офіційному співтоваристві, тепер повідомлення в лівому меню вказують не на кількість непрочитаних повідомлень, а на кількість діалогів, повідомлення в яких користувач не прочитав.

Якщо друг відправив Вам декілька особистих повідомлень, Ви побачите в лівому меню повідомлення про один непрочитаний діалог. Якщо два друга - про два діалогах. І так далі - зазначає соцмережа.

Соцмережа відзначає, що тепер бесіди з непрочитаними повідомленнями, як і колись, виділені синім відтінком, а подивитися на кількість нових повідомлень у конкретному діалозі можна праворуч від нього. Над списком бесід тепер є кнопка Показати непрочитані діалоги. Вона веде на сторінку, де відображені всі діалоги з новими повідомленнями.

При цьому в самій розмові над непрочитаними повідомленнями з'явилася лінія, яка візуально відокремлює їх від старих. Заглянувши в діалог з новими повідомленнями, користувач відразу ж побачить перше з непрочитаних, а при необхідності зможе швидко дістатися до останнього натисненням всього однієї кнопки внизу.

Нова система діалогів надалі буде поступово впроваджуватися в мобільну версію і клієнти ВКонтакті для всіх платформ. У зв'язку з цим нововведенням старий інтерфейс особистих повідомлень був остаточно вимкнений.