ВКонтакті почала видаляти аудіозаписи через претензії авторів

admin Новини інтернету

ВКонтакті почала видаляти аудіозаписи через претензії авторівНа даний момент вже немає можливості прослухати пісні деяких популярних зарубіжних виконавців.

Одна з найбільших соціальних мереж почала блокувати аудіозаписи зарубіжних виконавців. Так, при спробі їх прослуховування з'являється повідомлення, що запис «був вилучений з публічного доступу в зв'язку зі зверненням правовласника».

Користувачі відзначають, що таке повідомлення виникає під піснями Джастіна Бібера, ZAZ, Лани дель Рей, Бейонсе, Емі Вайнхаус, Адель, Шакіри, Гвен Стефані та інших виконавців. А при спробі завантажити композицію з'являється аналогічна вимога видалити її на прохання правовласника. Претензії пред'являють такі великі лейбли, як Universal Music Group, Warner UK Music Group і Sony Music. Як видалити всі записи зі стіни Вконтакті

Нещодавно співачка Вікторія Дайнеко видалила свою сторінку в соцмережі. Про це вона повідомила у своєму акаунті в Twitter. Причина полягала в повідомленні від Sony Music Entertainment.с вимогою видалити пісню Адама Ламберта, яку вона нібито завантажила на сайт.

У грудні 2012 року з «ВКонтакте» були вилучені всі пісні співака Сергія Лазарєва. Зроблено це було у відповідь на погрози Лазарєва засудити адміністрацію ресурсу за піратське поширення його композицій.