Вступили в силу нові правила для паролів до iCloud

admin Новини інтернету

Вступили в силу нові правила для паролів до iCloudApple створює додатковий рівень захисту даних користувача і вводить систему додаткових паролів для роботи зі сторонніми додатками.

Компанія Apple розіслала всім користувачам двухфакторной системи аутентифікації електронного листа з повідомленням про те, що з 9 жовтня 2014 набувають чинності зміни цієї функції. Компанія перенесла захід, спочатку запланований на 1 жовтня, і ось тепер система генерування паролів готова до використання.

У своєму листі Apple повідомляє, що відтепер для доступу до сервісу зберігання даних iCloud через сторонні додатки, наприклад, Microsoft Outlook або Mozilla Thunderbird, буде потрібно спеціальний пароль додатків. У разі, якщо підписка на сторонній додаток оформлена з використанням основного пароля Apple ID, її дія з набранням чинності оголошених змін буде негайно припинено. Для поновлення підписки необхідно згенерувати і застосувати пароль додатку.

Паролі додатків дозволяють увійти в додатки, які не підтримують двохфакторну логіни, наприклад, поштовий клієнт і інші, яким може знадобитися доступ до даних користувача в хмарному сховищі. Одноразовий пароль додатки можна генерувати на сайті Apple ID, потім щойно створений пароль необхідно один раз ввести в додаток.

Паролі додатки забезпечують додатковий рівень безпеки, даючи можливість зберігати конфіденційність справжнього пароля доступу до сервісу зберігання даних iCloud. Відновлення пароля проводиться на тій же сторінці, що й генерування; видалення пароля призводить до негайного припинення доступу додатків до облікового запису користувача.