Wikipedia отримала $ 500 тис. від співзасновника Google

admin Новини інтернету

Wikipedia отримала $ 500 тис. від співзасновника GoogleСпівзасновник компанії Google Сергій Брін і його дружина Енн Вожіцкі пожертвували $ 500 тис на підтримку проектів фонду Wikimedia Foundation.

Фонд Wikimedia Foundation отримав пожертвування у розмірі $ 500 тис від співзасновник компанії Google Сергія Бріна (Sergey Brin) і його дружини Енн Вожіцкі (Anne Wojcicki), повідомляє портал Mashable. Джерелом коштів послужив особистий благодійний фонд подружжя.

Між тим, «Вікіпедія» продовжує збирати кошти, необхідні для існування популярного онлайнового ресурсу. Минулого тижня на сторінках сайту з'явилося звернення від його засновника, Джиммі Вейлза (Jimmy Wales), в якому він пропонує користувачам порталу зробити пожертвування, щоб підтримати проект на плаву.

Тут же розміщена форма, яка дозволяє внести на рахунок фонду Wikimedia Foundation будь-які засоби, починаючи від 50 гривень. Відвідувачі можуть скористатися різними способами оплати і навіть підписатися на щомісячне пожертвування коштів.

«Вікіпедія» є некомерційним проектом, сайт якого щодня відвідують 450 млн осіб по всьому світу. Ресурс не використовує рекламу і не практикує ніякі способи отримання грошових коштів крім добровільних пожертвувань.