Yahoo хоче замінити Google в iPhone

admin Новини інтернету

Yahoo хоче замінити Google в iPhoneЗараз пошуковою системою за умовчанням в iPhone і iPad виступає Google. Якщо переговори увінчаються успіхом, Google доведеться серйозно потіснитися. Майеру, екс-топ-менеджеру Google, нині очолюючому його конкурента, вдалося, за деякими відомостями, заручитися підтримкою в керівництві Apple, передає Reuters. Команда Мейер готується представити спільний проект керівникам Apple, повідомляє агентство з посиланням на старшого віце-президента мобільних і нових продуктів Yahoo Адам Каган.

Зараз Yahoo активно займається оптимізацією своєї системи для мобільної платформи iOS, а також розробляє моделі монетизації, пише Zoom. За неофіційними даними, Google віддає Apple по $ 1 млрд щороку для того, щоб її пошуковик залишався основним на iPhone. Кошти на реалізацію проекту Yahoo може отримати від продажу акцій китайського інтернет-гіганта Alibaba, який планує IPO цього року. Yahoo належить 24 % акцій цієї компанії.

Тим часом, Yahoo і Apple є давніми партнерами. Наприклад, інформація про біржові котирування і погоду на iPhone береться саме з джерел Yahoo. Можливість встановити Yahoo як пошук за замовчуванням у користувачів iPhone і iPad також є - зробити це можна, змінивши налаштування.

Намір потіснити Google Yahoo вже досить виразно продемонструвала кілька тижнів тому, коли з'явилися повідомлення про плани Мейер купити мережу відеоконтенту News Distribution Network. Це могло б дати компанії шанс створити конкурента сайту YouTube, який належить Google з 2006р.