Yahoo показав користувачам порно-картинки

admin Новини інтернету

Yahoo! показав порно-картинкиКористувачі пошукача Yahoo! 15 грудня, задаючи нейтральний запит, стали отримувати картинки непристойного змісту. Причиною збою неофіційно називають скорочення в компанії.

При пошуку зображень за допомогою пошукової системи Yahoo користувачі бачили порнографічні зображення.

Порнокартинки відображалися навіть у тому випадку, якщо користувач переходив по звичайних посиланнях.

Крім того, порнокартинки з'являлися при пошуку по самим нейтральним пошуковим запитам, наприклад, "puppy photos" ("фотографії щенят") або "фото автомобілів".(Раджу новину - Топ трендів на Facebook)

Фахівці TechCrunch вважають, що даний порнографічний збій стався у зв'язку з тим, що, за деякими даними, компанія зібралася зробити масове скорочення персоналу. Версію про навмисну диверсію одного з потрапили під скорочення працівників TechCrunch вважає більш ймовірною, ніж просто випадковий технічний збій.

Yahoo! у свою чергу підтвердив в офіційній заяві наявність збою в пошуку за зображеннями і пообіцяв виправити помилку, як можна швидше. Також компанія принесла вибачення всім користувачам, які могли постраждати в результаті збою. При цьому про можливі причини неполадок в заяві Yahoo! нічого не говориться. Інформацію про майбутні звільнення в компанії також коментувати не стали.