YouTube запустить оффлайн музичний сервіс

admin Новини інтернету

YouTube запустить оффлайн музичний сервісКоманда відео-сервісу готує до виходу новий музичний додаток. Про це стало відомо з видання Android Police, експерти якого проаналізували код оновленої програми YouTube 5.3 для Android.

Передбачається, що музичний додаток отримає назву Music Pass. У ньому з'явиться можливість не тільки прослуховувати і проглядати музичні ролики, але й відтворювати треки в режимі офлайн. Додаток повинен буде працювати як на мобільних пристроях, так і на персональних комп'ютерах.

Це вже не перший раз, коли в ЗМІ з'являється інформація про новий платний музичний сервіс YouTube. Раніше повідомлялося, що вартість передплати становитиме 10 доларів на місяць. При цьому у користувача не буде реклами, буде забезпечений повний доступ до ліцензійних відеороликів і можливість завантажити контент для перегляду оффлайн. Частково канал буде загальнодоступним, але частина роликів зможуть побачити тільки ті користувачі, які оплатять підписку.

Минулого місяця YouTube анонсувала нову функцію для мобільних пристроїв. Завдяки їй користувачі зможуть дивитися заздалегідь завантажені з сервісу відео оффлайн.